INTEGRACJA W KRAINIE WILKA

Oferta dla grup – impreza inspirowana serialem WATAHA

ŚLADAMI SERIALU WATAHA

Każdy z Was słyszał zapewne o kultowym serialu WATAHA. Zapraszamy Was w miejsca, gdzie kręcone były sceny do filmu. Dotrzeć na plan nie było łatwo, wymagało to niekiedy użycia samochodów terenowych, pontonów oraz wykorzystania technik linowych, a wszystko to w pięknych plenerach Krainy Wilka…

Wataha Bieszczady – Poznaj miejsca związane z serialem, wejdź w rolę serialowych postaci, przeżyj niezapomnianą przygodę przemierzając Bieszczady śladami Watahy!

Scenariusz imprezy

Wiktor Rebrow – główny bohater serialu Wataha – to funkcjonariusz Bieszczadzkiej Straży Granicznej, który został niesłusznie oskarżony o dokonanie zbrodni. W związku z tym żyje on w ukryciu przed światem dopóki nie uda mu się oczyścić swojej osoby z bezpodstawnych zarzutów. Bieszczadzkie doliny, opuszczone wioski, a także górskie potoki nie mają dla niego tajemnic.

WATAHA BIESZCZADY – Wyrusz z nami Śladami Watahy i obudź w sobie ducha odkrywcy.

DZIEŃ I

Przyjazd w Bieszczady, zakwaterowanie:

SKALNICA APARTAMENTY – oferujemy Państwu zakwaterowanie w dwóch stylowych domach, w których mieści się 12 komfortowych apartamentów 2-4 os.
Domy są pięknie położone w sercu Bieszczad pomiędzy górami i jeziorami na wzgórzu zwanym Białym Wierchem. Każdy z domów posiada strefę relaksu z sauną oraz wspólny salon z salą kominkową, duże widokowe tarasy. Na terenie znajduje się bezpłatny parking oraz miejsca na ognisko.

„Ktoś próbuje nas wrobić w grubą aferę. Musimy się spotkać w bezpiecznym miejscu …”

18.00 – 22.00 – WIECZÓR FILMOWY W PUBIE CZARNE ZŁOTO

Podczas wieczoru przedstawimy Wam plan działania, rozdamy materiały, zrobimy odprawę. W tle wyświetlane będą fragmenty serialu.

Na kolację zakosztujemy dań kuchni karpackiej.

DZIEŃ II

PORA WYRUSZYĆ W TEREN

8.00 – 10.00 śniadanie, 10.00 – odprawa – rozpoczęcie imprezy:

W PROGRAMIE:

ETAP I – MISJA WATAHA

Rozpoczynamy naszą misję. Pierwszym zadaniem będzie odnalezienie wskazówek pozostawionych przez działającego w ukryciu funkcjonariusza Służby Granicznej. W zależności od wybranego scenariusza wskazówki te mogą być ukryte w lesie lub na jednej z wysp na Jeziorze Solińskim.

Dzięki odnalezionym materiałom prasowym, mapom i wskazówkom przejdziemy dziką doliną przez wszystkie punkty kontrolne. Atrakcją przeprawy będzie eksploracja opuszczonej, bojkowskiej wioski.

W wybranych punktach realizować będziemy zadania sprawnościowe:

  • zajęcia linowe – przeprawa mostem panamskim nad potokiem
  • zajęcia linowe – zjazd tyrolski ze stromej skarpy
  • nawiązywanie łączności radiowej
  • poszukiwania z wykrywaczem metali
  • obsługa kompasu oraz urządzeń GPS
  • techniki survivalowe

13.00 – 14.00 – CATERING NA LEŚNEJ POLANIE

Odwagi w dążeniu do celu !

ETAP II – EWAKUACJA

Pierwszy etap misji już za nami. Pora przesiąść się w samochody terenowe i ruszyć w dalszą drogę. Nadal stoją przed nami wyzwania w postaci punktów kontrolnych z zadaniami wymagającymi użycia zdobytych sprawności oraz działania zespołowego. Na trasie odkryjemy ruiny cerkwi, przeprawimy się samochodami przez rzekę, przejedziemy niedostępnymi bezdrożami podążając za pozostawianymi na trasie wskazówkami.

Celem drugiego etapu imprezy jest punkt widokowy gdzie czekać nas będzie kolejne zadanie pozostawione przez działającego w ukryciu kompana z WATAHY.

ETAP III – KULMINACJA

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, grupa będzie zdyscyplinowana i sumienna w wykonywaniu wszystkich zadań to za pewne przed nadejściem zmroku uda nam się dotrzeć do ostatniego punktu kontrolnego – Leśniczówki Rebrowa. Tutaj zakończymy naszą misję realizując zadanie finałowe.

ok. 17.00 – powrót do hotelu (samochodami terenowymi lub tranzyt busem)

A WIECZOREM… BIESIADA BIESZCZADZKA PRZY WIELKIM OGNISKU – przeżyjmy to jeszcze raz – biesiadując wspominać będziemy najlepsze momenty z całego dnia.

„Mam nadzieję, że mnie znajdziecie. Liczę na Was”

JAK UŚWIETNIĆ PROGRAM IMPREZY ? POZNAJ NASZE POMYSŁY !

Zdecydowanie największą atrakcją jaką możemy niejako „dołączyć” do programu imprezy Śladami WATAHY jest udział w imprezie serialowego bohatera. Współpracujemy z twórcami i bohaterami serialu. Udział aktorów w imprezie sprawi, że stanie się ona niezapomnianym przeżyciem dla uczestników.

POZOSTAŁE PROPOZYCJE

  • gotowanie na polanie ze znanym i lubianym kucharzem
  • lot śmigłowcami nad Jeziorem Solińskim
  • koncert zespołu Rock & Bluesowego
  • impreza z DJ`em w PUB Czarne Złoto

DZIEŃ III

8.00 – 10.00 śniadanie, zakończenie imprezy – powrót do domów.

DO ZOBACZENIA W KRAINIE WILKA

JESTEŚCIE NAJLEPSI !