INTEGRACJA W KRAINIE WILKA

Oferta dla grup – impreza DWA ŻYWIOŁY

PROGRAM IMPREZY DWA ŻYWIOŁY

Staniemy w obliczu okiełznania dwóch bieszczadzkich żywiołów – wody i ziemi

IMPREZA FIRMOWA INNA NIŻ WSZYSTKIE

DZIEŃ I

Przyjazd w Bieszczady, zakwaterowanie:

SKALNICA APARTAMENTY – oferujemy Państwu zakwaterowanie w dwóch stylowych domach, w których mieści się 12 komfortowych apartamentów 2-4 os.
Domy są pięknie położone w sercu Bieszczad pomiędzy górami i jeziorami na wzgórzu zwanym Białym Wierchem. Każdy z domów posiada strefę relaksu z sauną oraz wspólny salon z salą kominkową, duże widokowe tarasy. Na terenie znajduje się bezpłatny parking oraz miejsca na ognisko.

LUNCH W TAWERNIE POD ŻAGLAMI

TAJEMNICE SOLINY REJS MOTORÓWKAMI ELEKTRYCZNYMI NA ZACHÓD SŁOŃCA

Odkrywając „Tajemnice Soliny” stworzyliśmy Aplikację Kraina Wilka – jest to interaktywna zabawa zabierająca użytkownika w podróż po historii oraz przyrodzie skupionej wokół jeziora Solińskiego. Dzięki niej dowiesz się wiele o przeszłości zielonej doliny z pomocą rozszerzonej rzeczywistości (AR), która pozwoli Ci spojrzeć z bliska na ukryte przed okiem dawne siedliska ludzkie, miejsca kultu i codziennego mieszkańców tego malowniczo położonego miejsca. Przenieś się w czasie za pomocą smartfona lub tabletu i spójrz w przeszłość otaczającego Cię miejsca.

18.00 – 22.00 – KOLACJA RYBACKA Z KONCERTEM SZANTY W TAWERNIE

DZIEŃ II

DWA ŻYWIOŁY

8.00 – 10.00 śniadanie, 10.00 – odprawa – rozpoczęcie imprezy:

W PROGRAMIE:

ETAP I SZLAKIEM WATAHY 4X4 3 h samochodami terenowymi wyruszymy w nie odkrytą krainę. Na trasie czekać na nas będą naturalne przeszkody terenowe, przemierzymy dolinę Sanu, przeprawiać się będziemy przez rzekę oraz wjedziemy na szczyt monumentalnych kamieniołomów w Bóbrce. Odwiedzimy miejsca gdzie kręcony był kultowy serial WATAHA. Polem, lasem i błotem przemierzać będziecie najbardziej dzikie tereny w Bieszczadach…

13.00 – 14.00 – CATERING NAD DZIKIM BRZEGIEM SANU/SOLINY

ETAP II WARIANT I REJS POD ŻAGLAMI 3 h Żeglować będziemy najszybszymi jachtami w swojej klasie Maxus 28 w ośmioosobowych załogach. Kapitanem jachtu będzie nasz skip per, który zapozna Was z tajnikami żeglarstwa, a jeżeli już żeglujecie pokaże Wam jak pływać na jeziorze, które ze względu na swoje położenie w górach uchodzi za jedno z najtrudniejszych i najciekawszych zbiorników w Polsce. Celem naszej wyprawy będzie „Szlak Pustelników” odwiedzimy Brossa oraz Juliusza I przy „Świętym Drzewie”, odwiedzimy również miejsce gdzie jeszcze stoi „Tratwa Blues”.

ETAP II SPŁYW SANEM – SPŁYW SANEM 3 h – Kręta rzeka pełna pstrągów, dziki zwierz ukryty w zaroślach i szum wody z tym przyjdzie nam się zmierzyć podczas spływu… Zorganizujemy dla Was spływ przez najbardziej dzikim odcinkiem rzeki San.

PONADTO POLECAMY: BIESZQUADY – pojazdami silnymi jak bieszczadzki niedźwiedź przemierzać będziemy tereny polem, lasem i błotem zmierzając w jednym kierunku – kryjówki Rebrowa w dzikiej dolinie Tyskowej.

ok. 17.00 – powrót do hotelu

ENERGETYCZNA ODNOWA W STREFIE SPA

A WIECZOREM… BIESIADA BIESZCZADZKA PRZY WIELKIM OGNISKU …
…KONTYNUACJA WIECZORU W PUBIE CZARNE ZŁOTO Z MUZYKĄ

DZIEŃ III

8.00 – 10.00 śniadanie, zakończenie imprezy – powrót do domów.

DO ZOBACZENIA W KRAINIE WILKA

POMYŚLNYCH WIATRÓW !